Zaproszenie na rekolekcje kapłańskie 2012

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza księży do wzięcia udziału w ogólnopolskich rekolekcjach kapłańskich prowadzonych przez ks. Stanisława Chodźko wieloletniego asystenta KSM Diecezji Siedleckiej.

Nasze zaproszenie skierowane jest do księży zainteresowanych Stowarzyszeniem oraz do kapłanów pełniących funkcję asystentów oddziałów i kół KSM.

Uczestnicy na zakończenie otrzymują potwierdzenie o odbytych rekolekcjach kapłańskich oraz zaświadczenie do szkół o ukończeniu kursu z zakresu wiedzy i form pracy z młodzieżą.

Rekolekcje odbędą się w dniach 22–25 października 2012 r. w Diecezjalnym Centrum Kultury w miejscowości Zamek Bierzgłowski k/Torunia, ul. Jagiellońska 2 w diecezji toruńskiej.

Rekolekcje rozpoczynają się o godz. 1800 kolacją. Zakończenie w dniu wyjazdu obiadem o godz. 1300. Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 300 zł. Prosimy o zabranie ze sobą alby i stuły.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres:
Biuro Prezydium Krajowej Rady KSM, ul. Miodowa 17/19, 00-246 Warszawa, tel.: 022 531 72 09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , www.ksm.org.pl