Zaproszenie na ogólnopolskie rekolekcje kapłańskie

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza Księży do wzięcia udziału w ogólnopolskich rekolekcjach kapłańskich prowadzonych przez ks. dra Andrzeja Lubowickiego, wieloletniego asystenta KSM diecezji drohiczyńskiej, diecezjalnego duszpasterza młodzieży, wykładowcy Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie. W rekolekcjach weźmie udział ks. biskup Henryk Tomasik.

Nasze zaproszenie skierowane jest do księży zainteresowanych Stowarzyszeniem oraz do kapłanów pełniących funkcję asystentów oddziałów i kół KSM. Uczestnicy na zakończenie otrzymują potwierdzenie o odbytych rekolekcjach kapłańskich oraz zaświadczenie do szkół o ukończeniu kursu z zakresu wiedzy i form pracy z młodzieżą.

Rekolekcje odbędą się w dniach 15-18 października w Ośrodku Edukacyjno-Charytatywnym Diecezji Radomskiej „EMAUS” w miejscowości Turno - Brzeźce k/Białobrzegów Radomskich.

Rekolekcje rozpoczynają się we wtorek spotkaniem przy kawie o godz. 16:00, kolacja o godz. 18:00, Msza św. o godz. 19.30, a kończą się w piątek obiadem o godz. 13.00.

Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 290 zł.

Prosimy o zabranie ze sobą alby i stuły.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: 
Biuro Prezydium Krajowej Rady
Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
ul. Miodowa 17/19
00-246 Warszawa

tel. 68 453 92 73
tel./fax: 68 453 92 74
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.