Przełożenie 10. Turnieju w Piłkę Siatkową

Oddział z Przodkowa postanowił przesunąć 10. Turniej  w Piłkę Siatkową na 14 kwietnia 2018 roku, aby umożliwić udział zarówno w Turnieju jak i w Weekendzie dla Kandydatów. Oddziałowi z Przodkowa dziękujemy za tę decyzję, a równocześnie zachęcamy wszystkich do wykorzystania tej możliwości: wzięcia udziału w Weekendzie dla Kandydatów w Pelplinie za 3 tygodnie oraz w Turnieju wiosną.

Zaproszenie na X Diecezjalny Turniej w Piłkę Siatkową w Przodkowie

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na 10 już Diecezjalny Turniej w Piłkę Siatkową, który odbędzie się 21 października w Przodkowie.

Więcej informacji tutaj.
Regulamin
Karta zgłoszeniowa

Zaproszenie na VIII Marsz na Orientację

Z radością przekazujemy zaproszenie na kolejny VIII Marsz na Orientację w Bytonii:

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Zblewie serdecznie zaprasza na VIII marsz na orientację im. św. Jana Pawła II. Marsz odbędzie się 30 września 2017 r. Szczegółowe informacje można znaleźć w załączniku z regulaminem.
W załączniku przesyłamy też przykładową mapkę, aby można było się z nią zapoznać i zorientować jak ją rozczytać. Tegoroczny marsz tematyką będzie nawiązywał do 25-lecia istnienia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej diecezji.

Wzorem ubiegłego roku dosyć znacząco skróciliśmy trasę marszu, aby część terenowa zakończyła się dużo wcześniej, niż miało to miejsce w minionych latach. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy mieli okazję wspólnie spędzić więcej czasu przy ognisku, gdzie odbędzie się też prezentacja wykonanych zadań przez poszczególne oddziały oraz wręczenie dyplomów i pamiątek dla uczestników. Wszelkie pozostałe informacje z programem wydarzenia znajdują się w załączniku z regulaminem. Zapraszamy do miłej zabawy!

Z KSM-owskim pozdrowieniem:

GOTÓW!
Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Zblewie

 

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym tutaj.
Link do przykładowej mapy.

Mistrzostwa KSM w Piłkę Siatkową 2017

    W weekend 3-5 marca męska reprezentacja Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Pelplińskiej wzięła udział w VIII Mistrzostwach Polski KSM w Piłkę Siatkową w Zamościu.
    Drużyna w składzie: Szymon Borzych (kapitan), Przemysław Knopek, Bartłomiej Młyński, Rafał Zajdler, Jacek Pałubicki, Jakub Roszyk, Jakub Skóra jako druga wyszła z grupy, po czym, pokonując zespół gospodarzy z Lubaczowa, zapewniła sobie awans do finału. W meczu o złoto nasi reprezentanci błyskawicznie zwyciężyli z drużyną z Rzeszowa, zdobywając tytuł Mistrzów Polski. Ponadto nasz zawodnik Przemysław Knopek został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.
    Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia dostępne tutaj


GOTÓW!
Bogna Haftka
Prezes Zarządu KSM DP

Zaproszenie na Diecezjadę 2017

Kochani!

Już tylko miesiąc dzieli nas od tegorocznej Diecezjady, organizowanej tym razem przez oddział przy parafii św. Józefa w Wygodzie 10 czerwca br. Mamy nadzieję, że zaszczycicie nas licznym udziałem w tym wydarzeniu, mając szczególnie na względzie treść 8 zasady KSMowicza. Nie zwlekajcie, zgłoście się już dzisiaj!

 

Szczegółowe informacje oraz niezbędne dokumenty tutaj

Uwaga! W informacje wkradł się błąd - prawdziwa długość sztafety to 4x500m.