IV Rajd Rowerowy - zaproszenie

Już za półtora miesiąca weekend majowy, czas odpoczynku od nauki, pracy, czy najzwyklejszych codziennych obowiązków… warto dobrze wykorzystać te kilka dni. Warto je wykorzystać na poznanie cudownych zakątków Kociewia, na wysiłek fizyczny niezmiernie potrzebny młodemu człowiekowi, na spotkanie we wspólnocie, na śpiew, doskonałą zabawę, kilka chwil umiarkowanego szaleństwa, co więcej na spotkanie z najważniejszą osobą w Twoim życiu – na spotkanie z Bogiem.

To wszystko – bo  cóż więcej można chcieć – proponuje Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w ramach Rajdu Rowerowego, który odbędzie się w dniach 30 kwietnia – 3 maja br., pod hasłem: „Tam wszystko się zaczęło…” , nawiązującym do słów Jana Pawła II, wypowiedzianych podczas pielgrzymki do Polski 16 czerwca 1999r. w Wadowicach.

Trasa rozpoczyna się w Starogardzie Gd. (par. pw. Św. Wojciecha) i przebiega przez Pelplin, Piaseczno i Gniew, a kończy się w Tczewie i ma długość około 110 km. Koszt rajdu wynosi wstępnie 90 zł/os (zależnie od liczby zgłoszonych uczestników).

Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy kierować mailowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub telefonicznie do prezes Aleksandry Samuli (tel. 668 500 641), nie później niż do 30 marca – termin ustalony na Zjeździe Diecezjalnym.

 

Dla KSMowiczów, którzy jeszcze się zastanawiają czy jechać na Rajd Rowerowy, podajemy trasy rowerowe przez, które m.i. będzie biegła trasa rajdu: szlak Joannitów, szlak Jeziorny, szlak Maternów, szlak Grzymisława, szlak Dolina Dolnej Wisły. Są to doskonale oznaczone i opisane szlaki przemierzające różnorodne tematycznie zakątki Ziemi Kociewskiej.

Kolejne informacje pojawią się już wkrótce.