VI Drużynowe i Indywidualne Zawody Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Pelplińskiej w Bowlingu

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Pelplińskiej przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Chojnicach serdecznie zaprasza do udziału w VI Drużynowych i Indywidualnych zawodach Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Pelplińskiej w Bowlingu, które odbędą się 13 grudnia 2014 roku w Chojnicach.


PLAN SPOTKANIA:
9.00 - Rozpoczęcie rozgrywek w Bowlingu (Kręgielnia MISTRAL, ul. Kościerska 23, Chojnice)
10:30 - Posiłek dla graczy
13.00 - Msza Św. (parafia Matki Bożej Fatimskiej, Chojnice)


INFORMACJE OGÓLNE:
* W zawodach mogą wziąć udział jedynie członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Pelplińskiej (listy zgłoszeń zostaną zweryfikowane z kartami statystycznymi, które są w posiadaniu Zarządu KSM DP). Dopuszcza się także do gry ks. Asystenta danego oddziału.
*Każda drużyna składa się z 5 osób (2 druhny i 3 druhów).
*Każdy oddział może wystawić TYLKO 1 drużynę.
*Oddział może wystawić do zawodów mniej niż 5 osób, ale wówczas wyniki nie mogą być uwzględnione w klasyfikacji drużynowej. Wyniki graczy liczą się do klasyfikacji indywidualnej.
*Termin zawodów: sobota 13 grudnia 2014 r., godz. 9:00.
*Organizatorzy przyjmować będą zgłoszenia do dnia 8 grudnia 2014r,pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie, 691662736 (Dominika Ginter)
*Wpisowe 20 PLN od osoby.
*Miejsce zawodów: Kręgielnia Mistral, ul. Kościerska 23, Chojnice (przy wjeździe od strony Kościerzyny; www.kregielniamistral.pl )

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są tutaj.

Serdecznie zapraszamy!