I Andrzejkowy Turniej Wodny w Tczewie

Dnia 28.11.2015 roku oddział KSM przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie  zaprosił KSMowiczów z Diecezji do wspólnego uczczenia wigilii wspomnienia św. Andrzeja tzw. Andrzejek w nieco inny, niecodzienny sposób. Świętowanie rozpoczęliśmy Msza Świętą o godz 13.30 w Kościele p.w. Św. Stanisława Kostki w Tczewie. Swoją obecnością zaszczycili nas KSMowicze z oddziałów z Subków, Lęborka oraz tczewskich parafii. Po wspólnych zawodach i zabawie na basenie przeszliśmy na aule ZSK w Tczewie,  gdzie ogłoszeni zostali zwycięzcy oraz odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Zaszczytne trzecie miejsce zajął KSM Subkowy, drugie wywalczyli gospodarze - KSM Fara Tczew, a miejsce pierwsze
i puchar I Andrzejkowego Turnieju Wodnego otrzymał KSM Lębork!  Nagrody specjalne zostały przyznane w dwóch kategoriach: medalem za najlepszy doping wyróżniono Agatę Lisewską z Subków, a medal "rekina w wodzie" dla najlepszego pływaka otrzymał Rafał Zajdler z KSM Lębork. Zwycięzcom z całego serca gratulujemy! 

Po wręczeniu nagród i podziękowań wspólnie roztańczyliśmy aulę Zespołu Szkół Katolickich, zapełniając każdą minute dobrą muzyką,  śmiechem i tańcem, a jeśli ktoś odczuwał głód i pragnienie, mógł się ich pozbyć, korzystając z tego, co przygotowaliśmy na zapleczu gastronomicznym.
Jako KSM Fara chcielibyśmy bardzo podziękować za obecność wszystkich naszych Gości, wspólną modlitwę, rywalizację
i zabawę oraz wspaniałe wpisy do naszej kroniki!  Mamy nadzieję, że możemy powiedzieć - do zobaczenia za rok!


GOTÓW!
Agata Grodź
KSM Fara Tczew