Diecezjada 2019

Serdecznie zapraszamy członków KSM Diecezji Pelplińskiej do udziału w XXII Diecezjadzie. Zawody odbędą się 19 października 2019 roku w Chojnicach. Szczegółowe informacje znajdziecie w Regulaminie wydarzenia.

Regulamin Diecezjady

 

Przełożenie 10. Turnieju w Piłkę Siatkową

Oddział z Przodkowa postanowił przesunąć 10. Turniej  w Piłkę Siatkową na 14 kwietnia 2018 roku, aby umożliwić udział zarówno w Turnieju jak i w Weekendzie dla Kandydatów. Oddziałowi z Przodkowa dziękujemy za tę decyzję, a równocześnie zachęcamy wszystkich do wykorzystania tej możliwości: wzięcia udziału w Weekendzie dla Kandydatów w Pelplinie za 3 tygodnie oraz w Turnieju wiosną.

Zaproszenie na X Diecezjalny Turniej w Piłkę Siatkową w Przodkowie

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na 10 już Diecezjalny Turniej w Piłkę Siatkową, który odbędzie się 21 października w Przodkowie.

Więcej informacji tutaj.
Regulamin
Karta zgłoszeniowa

Zaproszenie na VIII Marsz na Orientację

Z radością przekazujemy zaproszenie na kolejny VIII Marsz na Orientację w Bytonii:

Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Zblewie serdecznie zaprasza na VIII marsz na orientację im. św. Jana Pawła II. Marsz odbędzie się 30 września 2017 r. Szczegółowe informacje można znaleźć w załączniku z regulaminem.
W załączniku przesyłamy też przykładową mapkę, aby można było się z nią zapoznać i zorientować jak ją rozczytać. Tegoroczny marsz tematyką będzie nawiązywał do 25-lecia istnienia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej diecezji.

Wzorem ubiegłego roku dosyć znacząco skróciliśmy trasę marszu, aby część terenowa zakończyła się dużo wcześniej, niż miało to miejsce w minionych latach. Mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy mieli okazję wspólnie spędzić więcej czasu przy ognisku, gdzie odbędzie się też prezentacja wykonanych zadań przez poszczególne oddziały oraz wręczenie dyplomów i pamiątek dla uczestników. Wszelkie pozostałe informacje z programem wydarzenia znajdują się w załączniku z regulaminem. Zapraszamy do miłej zabawy!

Z KSM-owskim pozdrowieniem:

GOTÓW!
Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Zblewie

 

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym tutaj.
Link do przykładowej mapy.

Mistrzostwa KSM w Piłkę Siatkową 2017

    W weekend 3-5 marca męska reprezentacja Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Pelplińskiej wzięła udział w VIII Mistrzostwach Polski KSM w Piłkę Siatkową w Zamościu.
    Drużyna w składzie: Szymon Borzych (kapitan), Przemysław Knopek, Bartłomiej Młyński, Rafał Zajdler, Jacek Pałubicki, Jakub Roszyk, Jakub Skóra jako druga wyszła z grupy, po czym, pokonując zespół gospodarzy z Lubaczowa, zapewniła sobie awans do finału. W meczu o złoto nasi reprezentanci błyskawicznie zwyciężyli z drużyną z Rzeszowa, zdobywając tytuł Mistrzów Polski. Ponadto nasz zawodnik Przemysław Knopek został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.
    Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia dostępne tutaj


GOTÓW!
Bogna Haftka
Prezes Zarządu KSM DP