Czuwanie we Wielu 2010

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży oddział we Wielu serdecznie zaprasza na czuwanie modlitewne w wigilie święta Zesłania Ducha św.

Bądźmy tam razem :)

 

Czuwanie młodzieży przed zesłaniem Ducha Św.


Rozpoczęcie o godz. 18 Mszą św. w kościele św. Mikołaja w Wielu pod przewodnictwem ks. prałata Antoniego Bączkowskiego, po mszy św. przerwa na posiłek
Ok. godz. 19.30 wyjście na kalwarię gdzie odprawimy Drogę Światła, następnie około godziny 21. Apel Jasnogórski w kościele i czuwanie modlitewne oraz świadectwa spotkania i działania Boga w życiu różnych ludzi.
Przewidywane zakończenie około godz 22.30 wszystko zależy od tego jak nas Duch Św. poprowadzi bo jeśli będzie taka potrzeba modlitwy to może to trwać dłużej.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżycia tego czasu i prosimy o zgłoszenie swojego przyjazdu do 18. maja abyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość posiłków aby nikt nie był głodny.
Kontakt: ks. Kazimierz Wysocki tel. 506679134 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.