Zarząd Diecezjalny

 

 

 

 

Zarząd Diecezjalny XIV kadencji
(2018-2020)

Asystent Diecezjalny

ks. Piotr Lipkowski

zam. w Pelplinie

 

Wicedyrektor Wydziału Duszpasterskiego Diecezji Pelplińskiej. Asystent kościelny kleryckiego koła KSM. Od wielu lat pielgrzymuje pieszo na Jasną Górę.


 


 

Prezes
Kinga Bartoszewska

zam. w Tczewie

okręg: Tczewski

 

 Od lat jej największą pasją jest KSM i to jemu poświęca najwięcej czasu. Interesuje się szeroko pojętą ewangelizacją i edukacją. Rzadkie wolne chwile spędza przy dobrej książce lub ciekawym serialu.


 


 

Zastępca Prezesa
Bogna Haftka
zam. w Tczewie

okręg: Kartuski

 

Studentka filologii polskiej. Stała bywalczyni sporej liczby bibliotek w Tczewie, Gdańsku i okolicach. Lubi też uciekać z zamkniętych pokoi. (Oczywiście tylko w trakcie gry w escape room.)

 

 
 

Sekretarz

Kl. Rafał Okroj
zam. w Pelplinie

 

 

Pochodzę z parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kartuzach. Mam 22 lata, obecnie jestem na IV roku w WSD w Pelplinie, gdzie jestem prezesem pierwszego w Polsce seminaryjnego koła KSM.

 

 


 

Zastępca Sekretarza

 Dawid Konkel
zam. w Gdyni
okręg: Starogardzki

 

Obecnie studiuję kierunek Automatykę i Robotykę na Akademi Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westterplatte. Jestem kolekcjonerem broni białej (właściciel skromnej kolekcji). Bardzo lubię sesje gier RPG. Staram się aspirować do miana współczesnego dżentelmena czy też inaczej mężczyzny z klasą.

 


 

 

Skarbnik

Natalia Kuchta
zam. w Starogardzie Gdańskim

 

 Studentka Inżynierii Środowiska na Politechnice Gdańskiej. Wolny czas spędza z najbliższymi przy dobrym jedzonku lub na czytaniu.

 

 
 

Członek Delegat

Agnieszka Dzięgielewska
zam. w Warszawie

Studentka drugiego roku nauczania języka angielskiego i wiedzy o społeczeństwie na Uniwersytecie Warszawskim. Zafascynowana musicalem. Nie ma czasu, żeby się nudzić.