Oddziały i koła

Okręg Chojnicki

Nazwa Adres Prezes Asystent
Oddział przy parafii Wszystkich Świętych w Brusach ul. Kościelna 5,
89–632 Brusy
Weronika Grabska ks. Rafał Grot
Oddział przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kosobudach ul. Kościelna 1,
Kosobudy,
89-632 Brusy
Magdalena Weltrowska ks. Mirosław Romanowski
Oddział przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Chojnicach Al. MB Fatimskiej 21,
89–600 Chojnice
Julia Kuhn Ks. Sławomir Serkowski
Oddział przy parafii św. Antoniego w Dziemianach ul. Wyzwolenia 25,
83–425 Dziemiany
Martyna Liskowska ks. Marcin Brząkała
Oddział przy parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Konarzynach ul. Parkowa 1,
89–607 Konarzyny
Amanda Lemańczyk Ks. Marek Weltrowski
Oddział przy parafii św. Mikołaja we Wielu ul. Derdowskiego 1,
83–441 Wiele
Szymon Synak ks. Jan Flisikowski

Okręg Kartuski

Nazwa Adres Prezes Asystent
Oddział przy parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Chmielnie ul. Gryfa Pomorskiego 41,
83–333 Chmielno
Klaudia Konkel ks. Tomasz Buchholz
Oddział przy parafii św. Wojciecha w Kartuzach os. Wybickiego 35,
83–300 Kartuzy
Julia Klinkosz ks. Tomasz Mizyk
Oddział przy parafii Przemienienia Pańskiego i NMP Królowej Polski w Somoninie ul. Siemiana 6,
83-314 Somonino
Wiktoria Plichta ks. Piotr Kardas
Oddział przy parafii św. Andrzeja Ap. w Przodkowie ul. Kartuska 3,
83–304 Przodkowo
Paulina Richter Ks. Marcin Sikorski
Oddział przy parafii św. Jana Chrzciciela w Sierakowicach ul. Kartuska 25a,
83-340 Sierakowice
Kamila Młyńska ks. Witold Pijanowski
Oddział przy parafii św. Marcina w Sierakowicach ul. Kartuska 1,
83-340 Sierakowice
Julia Przybył Ks. Patryk Wysota

Okręg Kociewski

Nazwa Adres Prezes Asystent
Oddział przy parafii św. Jakuba Ap. w Lubichowie ul. Starogardzka 8,
83-240 Lubichowo
Patrycja Wysocka ks. Łukasz Wisiecki
Oddział przy parafii św. Michała Archanioła w Zblewie ul. Kościelna 2a,
83–210 Zblewo
Szymon Piątkowski ks. Paweł Orłowski
Oddział przy parafii św. Stanisława w Subkowach ul. Kościelna 9,
83-120 Subkowy
Paweł Nawój Ks. Andrzej Dombrowski
Oddział przy parafii św. Józefa w Tczewie ul. Gdańska 6,
83–110 Tczew
Krzysztof Bartoszewski Ks. Piotr Pazda
Koło Kleryckie przy WSD w Pelplinie Plac Mariacki 7 83-130 Pelplin Karol Kleinszmidt ks. Piotr Lipkowski

Okręg Kościerski

Nazwa Adres Prezes Asystent
Oddział przy parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Jana Chrzciciela w Bytowie ul. Jana Pawła II 22,
77-100 Bytów
Partycja Wałdoch ks. Błażej Wołowicz
Oddział przy parafii Trójcy Świętej w Kościerzynie Pl. Jana Pawła II,
83–400 Kościerzyna
Wiktoria Wałdoch Ks. Paweł Obuchowski
Oddział przy parafii św. Michała w Lipuszu ul. Wybickiego 12/1,
83–424 Lipusz
Paulina Breza ks. Mateusz Meyer
Oddział przy parafii Świętej Rodziny w Wielkim Klinczu ul. Klasztorna 5,
83–423 Wielki Klincz
Katarzyna Narloch ks. Wojciech Fertikowski