Oddziały i koła

Okręg Chojnicki

Nazwa Adres Prezes Asystent
Oddział przy parafii Wszystkich Świętych w Brusach ul. Kościelna 5,
89–632 Brusy
Emilia Kurs ks. Rafał Grot
Oddział przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kosobudach ul. Kościelna 1,
Kosobudy,
89-632 Brusy
Magdalena Weltrowska ks. Mirosław Romanowski
Oddział przy parafii Matki Bożej Fatimskiej w Chojnicach Al. MB Fatimskiej 21,
89–600 Chojnice
Julia Kuhn Ks. Paweł Skrzyński
Oddział przy parafii św. Marii Magdaleny w Czersku ul. Szkolna 2,
89–650 Czersk
Szczepan Chmist Ks. Tomasz Bielicki
Oddział przy parafii św. Antoniego w Dziemianach ul. Wyzwolenia 25,
83–425 Dziemiany
Oliwia Pastwa Ks. Marcin Szopiński
Oddział przy parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Konarzynach ul. Parkowa 1,
89–607 Konarzyny
Amanda Lemańczyk Ks. Marek Weltrowski
Oddział przy parafii św. Mikołaja we Wielu ul. Derdowskiego 1,
83–441 Wiele
Katarzyna Skwierawska ks. Piotr Losse

Okręg Kartuski

Nazwa Adres Prezes Asystent
Oddział przy parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Chmielnie ul. Gryfa Pomorskiego 41,
83–333 Chmielno
Klaudia Konkel ks. Tomasz Buchholz
Oddział przy parafii św. Wojciecha w Kartuzach os. Wybickiego 35,
83–300 Kartuzy
Julia Klinkosz ks. Marcin Hopa
Oddział przy parafii Przemienienia Pańskiego i NMP Królowej Polski w Somoninie ul. Siemiana 6,
83-314 Somonino
Wiktoria Plichta ks. Piotr Kardas
Oddział przy parafii św. Andrzeja Ap. w Przodkowie ul. Kartuska 3,
83–304 Przodkowo
Paulina Richter Ks. Marcin Sikorski
Oddział przy parafii św. Jana Chrzciciela w Sierakowicach ul. Kartuska 25a,
83-340 Sierakowice
Kamila Młyńska ks. Tomasz Mizyk
Oddział przy parafii św. Marcina w Sierakowicach ul. Kartuska 1,
83-340 Sierakowice
Julia Przybył Ks. Mikołaj Jędrzejewski

Okręg Kociewski

Nazwa Adres Prezes Asystent
Oddział przy parafii św. Jakuba Ap. w Lubichowie ul. Starogardzka 8,
83-240 Lubichowo
Patrycja Wysocka ks. Mariusz Stoltman
Oddział przy parafii św. Michała Archanioła w Zblewie ul. Kościelna 2a,
83–210 Zblewo
Paulina Beling ks. Paweł Orłowski
Oddział przy parafii Apostołów Piotra i Pawła w Pogódkach ul. ks. Kellera 1,
83–236 Pogódki
Kinga Kosznik ks. Dawid Tyborski
Oddział przy parafii św. Stanisława w Subkowach ul. Kościelna 9,
83-120 Subkowy
Marta Partyka Ks. Andrzej Dombrowski
Oddział przy parafii św. Józefa w Tczewie ul. Gdańska 6,
83–110 Tczew
Krzysztof Bartoszewski Ks. Piotr Pazda
Oddział przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie ul. Kard Stefana Wyszyńskiego 3,
83–110 Tczew
Janek Skerka ks. Łukasz Jerkiewicz

Okręg Kościerski

Nazwa Adres Prezes Asystent
Oddział przy parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Jana Chrzciciela w Bytowie ul. Jana Pawła II 22,
77-100 Bytów
Marta Hinc ks. Marek Rekowski
Oddział przy parafii Trójcy Świętej w Kościerzynie Pl. Jana Pawła II,
83–400 Kościerzyna
Wiktoria Wałdoch Ks. Paweł Obuchowski
Oddział przy parafii św. Michała w Lipuszu ul. Wybickiego 12/1,
83–424 Lipusz
Michalina Maszke ks. Mateusz Drutel
Oddział przy parafii Świętej Rodziny w Wielkim Klinczu ul. Klasztorna 5,
83–423 Wielki Klincz
Katarzyna Narloch ks. Michał Góralski